Výstavba a opravy kanalizací

Jsme firma, která jedna z mála provádí zřizování a výstavba a opravy kanalizací a kanalizačních a vodovodních zařízení jako jsou domovní přípojky, instalace zpětných klapek, rekonstrukce domovních stoupaček, dvorní a silniční vpusti, dešťové svody, kanalizační a vodovodní šachty, septiky a žumpy, domovní biologické čistírny odpadních vod typu MČA a odlučovače tuků na biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a stravoven.
Opravy v objektech se provádějí na klíč včetně zednických a malířských úprav. Výstavba a opravy kanalizací se vyplatí sjednat u naší firmy, protože i práci je možné provádět o víkendech nebo v nočních hodinách s příplatkem 20% (nutno se telefonicky domluvit dopředu).

Pojďme se podívat na ceník služeb

Při větších zakázkách jako je výstavba a opravy kanalizací poskytujeme slevy. Ceny jsou orientační lze je domluvit dle konkrétní zakázky. Cena za běžné metry se odvíjí pouze za celkovou délku úseku
i v případě opakovaného čištění a nenásobí se počtem protahování stejného úseku. Při kumulaci jednotlivých činností na jedné zakázce poskytujeme zajímavé slevy.